Jelzőlámpa karbantartó szakmunkás

Hirdetés dátuma:  2024. ápr. 25.
Hirdetés azonosító:  1951
Település:  Veszprém
Munkakör jellege:  Szakmunka
Munkatapasztalat:  Pályakezdő
Szükséges végzettség:  Középfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • A jelzőlámpa karbantartással kapcsolatos feladatok elvégezése, meghibásodás esetén gondoskodik a javításról, az alkatrészek selejtezéséről, pótlásáról.
  • A szükséges javításokat önállóan elvégzi a gépek és berendezések üzemképességének biztosítása érdekében.
  • A minőségi munkavégzés érdekében betartja és betartatja a technológiai fegyelmet.
  • Felelős a munkavégzéséhez szükséges gépek gazdaságos és költséghatékony üzemeltetéséért.
  • Eszközöket vételez és használ a feladat ellátásához, anyagmozgatási feladatokat lát el.
  • Betartja és betartatja a munkavégzéshez kapcsolódó biztonsági előírásokat a személyi és vagyonvédelem céljából.
  • Az előírt és rendelkezésére bocsátott munka- és védőeszközöket, felszereléseket stb. köteles rendeltetésüknek megfelelően használni, szakszerű tisztításukról és előírt napi karbantartásról gondoskodni.
  • A munkavállaló köteles a munkakörével kapcsolatos szakmai és munkavédelmi ismereteket elsajátítani (az előírt munkavédelmi oktatásokon részt venni) és azokat munkája során alkalmazni.

Végzettség

szakirányú szakmunkás végzettség (OKJ)
szakmunkás végzettség OKJ bizonyítvány és legalább 4 év szakmai tapasztalat

Az elbírálásnál előnyt jelent:

• B+E kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
• kosaras gépjárműre emelőgép kezelői jogosítvány
• emelőgép kezelői szakképesítés

Amit kínálunk:

• önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
• ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
• fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
• számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
• a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!