gépészeti mérnök

Hirdetés dátuma:  2024. ápr. 3.
Hirdetés azonosító:  4262
Település:  Szombathely
Munkakör jellege:  Mérnök
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

  • A Társaság gépparkjának gazdaságos üzemeltetésével kapcsolatosan elemzéseket és értékeléseket készít, szükség szerint javaslatot tesz a hasznosításra vonatkozóan.
  • Közreműködik a Társaság gépeinek és eszközeinek folyamatos működését biztosító saját erős javítási tevékenységhez szükséges alkatrészek és anyagok szerződéses keretek közötti beszerzésében.
  • Támogatja az új beszerzésű vagy felújított gépek és berendezések garanciális ügyeinek intézését.
  • Szakmai iránymutatást ad a mérnökségek gépészeti tevékenységéhez, ellenőrzi annak betartását.
  • Koordinálja az új beszerzésű vagy felújított gépek és berendezések garanciális ügyeinek intézését.
  • Innovatív folyamatok kezdeményezése, szervezése és szakmai irányítása a technológiai fejlesztések céljából.
  • Szakterületének képviselete, szakmai jellegű belső és külső kapcsolattartás.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség és legalább 5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!