Forgalomtechnikai művezető

Hirdetés dátuma:  2024. ápr. 25.
Hirdetés azonosító:  4773
Település:  Kisbér
Munkakör jellege:  Egyéb
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

Cél

Az országos közúthálózat forgalomtechnikai feladatainak ellátása az érvényes útügyi műszaki előírásoknak megfelelően a közlekedésbiztonság érdekében.

Felelősségek

  • A Mérnökség területéhez tartozó úthálózat biztonságát jelentő közúti jelzések, úttartozékok elhelyezése, folyamatos fenntartása, felújítása.
  • A forgalmi rend biztosítása érdekében közreműködik a forgalomtechnikai üzemeltetési és fenntartási feladatokban.
  • Szervezi és felügyeli az útellenőrzési tevékenységet, részt vesz a közúti információs szolgálat működtetésében.
  • Az útállapot felmérésében és az éves útgazdálkodási ütemterv előkészítésében történő operatív részvétel.
  • A közlekedésbiztonság javítása érdekében folyamatosan figyelemmel kíséri úthálózaton bekövetkezett baleseteket és szakmai elemzéseket készít és javaslatot tesz megfelelő forgalombiztonság kialakítására.
  • Szervezi, irányítja, koordinálja a közút forgalombiztonságával kapcsolatos baleset-megelőző tevékenységet.
  • A szakterületéhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás a további elemzések és vizsgálatok készítéséhez, önálló vezetői döntések meghozatalához
  • Folyamatosan szervezi a forgalomtechnikai feladatokat a rá bízott beosztottai részére és vissza is ellenőrzi azokat.
  • Téli útüzemeltetésben ügyeletesi beosztást lát el.

Végzettség

érettségi és legalább 3 év szakmai tapasztalat
egyetemi vagy főiskolai végzettség + 1 év szakmai tapasztalat

Kompetencia

  • csapatmunka-fejlesztés
  • döntési készség
  • változásmenedzselés
  • delegálás
  • irányítási készség
  • motiválás
  • vezetési, szervezési készség

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!