fejlesztési mérnök

Hirdetés dátuma:  2024. ápr. 8.
Hirdetés azonosító:  4409
Település:  Kecskemét
Munkakör jellege:  Mérnök
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

  • A megvalósításra kerülő országos közúthálózati felújítási és fejlesztési munkákhoz kapcsolódó kivitelezési feladatok előkészítése, műszaki és gazdasági lebonyolítása
  • Felújítási tervek készítése és külső tervezők által készített tervek ellenőrzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • Építőmérnöki végzettség (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk),
  • AutoCAD és Civil 3D ismeret,
  • B” kategóriás jogosítvány,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • Ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • Fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • Számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • A közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!