forgalomtechnikai művezető

Hirdetés dátuma:  2024. szept. 22.
Hirdetés azonosító:  5000
Település:  Dunakeszi
Munkakör jellege:  Egyéb
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Középfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

  • Gépláncos brigád (12-14 fő) munkavégzésének napi operatív helyszíni irányítása, ellenőrzése
  • Részvétel a vármegyei aszfaltozási ütemterv elkészítésében, előzetes helyszínbejárások, felmérések megtartása, vármegyei aszfaltozási ütemterv betartása
  • A napi aszfaltozási munkák anyag- és fuvarigényének előkalkulálása, az aszfaltmennyiség nap végi pontosítása, kapcsolattartás aszfaltkeverőkkel, fuvarozó- és egyéb vállalkozókkal
  • Együttműködés a kiszolgált mérnökség vezetői csapatával, a helyi adottságok, igények figyelembevétele érdekében
  • Együttműködés a vármegyei mérnökökkel az anyag- és fuvarmegrendelések, kommunikációs közlemények, státuszjelentések kiküldése, összeállítása érdekében
  • Géplánc üzembiztonságának fenntartása a gépész művezetővel együttműködve
  • A napi teljesítmény dokumentálása, visszajelentése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Az országos közúthálózat forgalomtechnikai feladatainak ellátása a vezetői utasításoknak és az érvényes útügyi műszaki előírásoknak megfelelően a közlekedésbiztonság érdekében.
  • A közlekedés biztonságát alapvetően biztosító közúti jelzések, úttartozékok elhelyezése, folyamatos fenntartása és felújítása a biztonságos közlekedés érdekében.
  • Forgalomtechnikai üzemeltetési és fenntartási feladatokban közreműködik a forgalmi rend biztosítása érdekében.
  • Részt vesz a téli ügyeleti munkavégzésben (téli üzemeltetésben mérnökségi irányítói feladat), intézkedik a munkavédelmi hiányosság megszüntetéséről.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség és legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Vagy Érettségi bizonyítvány megléte és legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • C, C+E kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye Magyar Közút Nonprofit Zrt. Dunakeszi telephelye (géplánc gazda mérnökség, művezetői iroda), valamint a Magyar Közút Nonprofit Zrt. működési területe (jellemzően Pest vármegyén belüli aszfaltozások, de ritkán előfordulhat más megyébe átvezénylés)

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • Ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • Fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • Számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • A közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!