Üzemeltetési és fenntartási művezető

Hirdetés dátuma:  2024. okt. 21.
Hirdetés azonosító:  5403
Település:  Csorna
Munkakör jellege:  Mérnök
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

Cél

Az országos közúthálózat szolgáltatási szintjeinek biztosítása az Országos Közutak Kezelésének Szabályzata szerint a biztonságos forgalom fenntartása céljából.

Felelősségek

  • Az útüzemeltetést és fenntartást végzők munkáját szervezi és közvetlenül irányítja, a különböző gépek és gépláncok alkalmazásával és a szükséges anyagok biztosításával.
  • Elkészíti a téli útfenntartási munkákhoz való anyagmegrendelések összeállítását, a megrendelt anyagok fogadásának megszervezését, ellenőrzését.
  • Részt vesz a téli ügyeleti munkavégzésben.
  • Az üzletszerű vállalkozási munkákat irányítja, az ezekkel összefüggő szervezési feladatokat ellátja, a kapcsolódó dokumentációkat elkészíti és a pályázatok készítésében részt vesz.
  • Ellenőrzi az egyéni védőeszközök meglétét, azok rendeltetésszerű használatát, a munkavégzésre alkalmas állapotát, az elsősegélynyújtás személyi és tárgyi feltételeinek biztosítását.
  • Intézkedik az általa feltárt és a tudomására jutott munkavédelmi hiányosság megszüntetéséről
  • Munkája során az adminisztrációs feladatokat az előírt határidőre ellátja.

Végzettség

érettségi és legalább 3 év szakmai tapasztalat
egyetemi vagy főiskolai végzettség + 1 év szakmai tapasztalat

Kompetencia

  • csapatmunka-fejlesztés
  • döntési készség
  • változásmenedzselés
  • delegálás
  • irányítási készség
  • motiválás
  • vezetési, szervezési készség