jogi munkatárs

Hirdetés dátuma:  2024. okt. 16.
Hirdetés azonosító:  5177
Település:  Budapest
Munkakör jellege:  Jog
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. Jogi igazgatósága a budapesti székhelyére junior jogi munkatársi (jogi előadói) pozícióba, különösen polgári peres eljárások és adatvédelmi jogi kérdések iránti érdeklődéssel rendelkező jogászt keres. Kérjük, hogy a benyújtandó önéletrajzában a bruttó bérigényét feltüntetni szíveskedjék.

  • peres képviselet ellátása jellemzően kártérítési ügyekben (pl. kátyúkár, fakidőlés, vadgázolás stb.)
  • fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokban való jogi képviselet ellátása (követeléskezelés)
  • a Társaság tevékenységét érintő szerződések, okiratok előkészítése, véleményezése (pl. adásvételi, megbízási, vállalkozási, felhasználási jogi, vezetékjogi megállapodások, adatkezelési tájékoztatók és egyéb adatvédelmi jogi dokumentumok elkészítésében való aktív közreműködés)
  • a Társaság szervezeti rendjével, működésével összefüggő belső szabályzatok, utasítások előkészítésével kapcsolatos jogi feladatok ellátása
  • jogszabályfigyelés, állásfoglalások, vezetői összefoglalók készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • jogi egyetemi végzettség
  • nem több mint öt év jogászként teljesített igazolt szakmai tapasztalat (junior pozíció)
  • magabiztos, gördülékeny informatikai ismeretek az irodai szoftverek alapvető használatát illetően
  • a munkakör ellátása személyes megjelenést igényel

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás és azon felül SZÉP kártya juttatás
  • ügyvédi kamarai tagság jogi előadóként
  • a jogi szakvizsga megszerzése érdekében tanulmányi szabadság biztosítása
  • stabil, családbarát munkahely
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű