jogi munkatárs

Hirdetés dátuma:  2024. ápr. 4.
Hirdetés azonosító:  4683
Település:  Budapest
Munkakör jellege:  Jog
Munkatapasztalat:  5+ év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • jogi egyetemi végzettség
  • nem több mint öt év jogászként teljesített igazolt szakmai tapasztalat (junior pozíció)
  • magabiztos, gördülékeny informatikai ismeretek az irodai szoftverek alapvető használatát illetően
  • a munkakör ellátása személyes megjelenést igényel

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

  • peres képviselet ellátása jellemzően kártérítési ügyekben (pl. kátyúkár, fakidőlés, vadgázolás stb.)
  • fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokban való jogi képviselet ellátása (követeléskezelés)
  • a Társaság tevékenységét érintő szerződések, okiratok előkészítése, véleményezése (pl. adásvételi, megbízási, vállalkozási, felhasználási jogi, vezetékjogi megállapodások, adatkezelési tájékoztatók és egyéb adatvédelmi jogi dokumentumok elkészítésében való aktív közreműködés)
  • a Társaság szervezeti rendjével, működésével összefüggő belső szabályzatok, utasítások előkészítésével kapcsolatos jogi feladatok ellátása
  • jogszabályfigyelés, állásfoglalások, vezetői összefoglalók készítése

Kompetencia

  • precizitás, alaposság és megbízhatóság
  • határozott, nyitott kommunikációs képesség
  • pozitív, proaktív, felelősségteljes személyiség

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!