Állásajánlat megosztása

informatikai munkatárs

Hirdetés dátuma:  2023.01.26.
Hirdetés azonosító:  1867
Település:  Budapest
Munkakör jellege:  IT programozás, Fejlesztés
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Középfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

Az Informatikai Fejlesztési Osztály a Magyar Közút Nonprofit Zrt. munkatársai számára nyújt IT szolgáltatásokat a működést biztosító rendszerek és alkalmazások üzemeltetésével, fejlesztésével és idevágó projektek szállításával.

A Magyar Közút életében kulcsszerepet játszó SAP moduljai kapcsán számítunk a képességeidre. A végfelhasználók támogatása, a modulok paraméterezése és a hibák kezelése mellett a csapat részeként az egyes modulok teljes körű menedzsmentjében is részt veszel majd. A feladat része a jogosultságkezelés, verziókövetés és a kapcsolattartás az üzleti területek kulcsfelhasználóival és a társterületekkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • Informatikai végzettséggel és minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • SAP alkalmazás fejlesztési/ támogatási/ kulcsfelhasználói tapasztalatod van legalább egy SAP modulban
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés jellemez
  • Legalább középfokú az angol nyelvtudásod
  • Rendelkezel az Office alkalmazások használatában gyakorlati tapasztalattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Rendelkezel SAP HR PA és PD customizing tapasztalattal
  • Succes Factors Employee Central, Recruiting támogatói ismereteid vannak
  • Nyitott vagy új SAP modulok megismerésére

Amit kínálunk

  • az alapbéren felül rekreációs és cafeteria keret, munkába járási támogatás
  • stabil és kiszámítható munkaidő, figyelünk a munka és a magánélet egyensúlyára
  • lehetőséget biztosítunk a folyamatos szakmai fejlődésre, önképzési lehetőségekkel és szervezett kurzusokkal is