forgalomtechnikai mérnök

Hirdetés dátuma:  2024. okt. 17.
Hirdetés azonosító:  5179
Település:  Budapest
Munkakör jellege:  Mérnök
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak

  • Véleményezi a területfejlesztési és rendezési, valamint távlati úthálózat-fejlesztési terveket, különös tekintettel a közlekedésbiztonsági célkitűzésekre.
  • Közreműködik a Társaság üzleti tervének összeállításában, a terv végrehajtásában, ellenőrzésében, beszámolók összeállításában.
  • Közreműködik a közúti biztonsági felülvizsgálatok ellenőrzésében.
  • Együttműködik és kapcsolatot tart útügyi szervekkel, hatóságokkal.
  • Részt vesz a kezelői hozzájárulások kiadásának, a települések területrendezési és területfejlesztési terveinek, valamint a pályázati anyagok egységes véleményezési szempontrendszerének kidolgozásában.
  • Döntéselőkészítő értékelést készít a közlekedésbiztonsági célokat szolgáló beruházásokról, felújításokról.
  • Megtervezi a forgalomtechnikai méréseket, megfigyeléseket és adatgyűjtéseket, az eredményeket nyilvántartja, elemzi és hasznosítja.
  • Részt vesz a közútkezelői jogból származó feladatok végrehajtásának ellenőrzésében.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség
  • MS Office magabiztos használata

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen, ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását,
  • versenyképes fizetés, plusz juttatási csomag,
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!

Munkavégzés helye

Pest vármegyei Igazgatóság, 1183 Budapest, Gyömrői út 93-95.

Határozott idős munkaviszony