Állásajánlat megosztása

Beszerzési főmunkatárs

Hirdetés dátuma:  2023.01.27.
Hirdetés azonosító:  2933
Település:  Budapest
Munkakör jellege:  Beszerzés
Munkatapasztalat:  1-5 év
Szükséges végzettség:  Felsőfok

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • A beszerzési eljárások jóváhagyási folyamatában, előkészítésében, lebonyolításában közreműködik, elemzéseket készít
  • Felel a számára meghatározott termék-és szolgáltatási kör ellátási láncának optimális működtetésért.
  • Árajánlatkérést, kiértékelést, szerződések döntésre történő előkészítését végzi a társaság számára a felelősségi körébe tartozó területeken.
  • A társaság szerződés nyilvántartási rendszerét kezeli, az új szerződések esetén azokat a vállalatirányítási rendszerben paraméterezi
  • Felel a számára meghatározott feladatok optimális működtetésért.
  • A szállítói minősítési rendszert működteti.
  • Jelentéseket, riportokat, javaslatokat készít a hatáskörébe tartozó feladatok esetében.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • informatikai tudás

Előnyt jelent:

  • táblázat és adatbázis-kezelő szoftverek (Excel, Power Pivot, MS Access, SQL), valamint egyéb Microsoft termékek (SharePoint, SharePoint Designer, InfoPath, Power BI) ismerete
  • SAP rendszer MM modul ismerete

Amit kínálunk:

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a www.kozut.hu oldalon találsz!